SİYASET EKONOMİ SAĞLIK EĞİTİM YAZARLAR SPOR
 
 
 
 

ANAMURLU LİSELİLER İSPANYA’DA


Mersin’in Anamur ilçesindeki Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri, Erasmus Projesi çerçevesinde İspanya’nın Las Palmas kentine gitti.

Geziye Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Hasan Doğan, İngilizce Öğretmeni Yeşim Yıldoğan ve Meslek Öğretmeni Kerim Tekkeşin katıldı. Proje ekibi, İspanya koordinatörlüğünde Portekiz, Almanya, Avusturya, İtalya, Güney Kıbrıs ve Türkiye’den gelen proje ortaklarıyla birlikte A European Energetic Revolution Winds Of Change (Değişim Rüzgarları) adlı Erasmus Plus KA219 Stratejik Ortaklık başlıklı projenin son toplantısını da gerçekleştirdi. Proje kapsamında Playa de Arinaga’da toplantılar gerçekleştirildi. Toplantıda bugüne kadar yapılan etkinlikler değerlendirildi. Proje bittikten sonrada projenin sürdürülmesine yönelik çalışmalar yapıldı. Proje ekibine tarihi Aguimes şehri, Las Palmas ve Madrid şehrinin tarihi ve kültürel yerleri gezdirildi. Gezi boyunca verilen yemeklerde yöresel lezzetler tattırıldı. Ayrıca proje konusu olan yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımına yönelik bölgedeki rüzgar türbinleri, güneş enerji panellerini, inceleme ve tecrübeleri paylaşma çalışmaları yapıldı. Gezi hakkında bilgi veren Yeşim Yıldoğan, İspanya gezisinin çok verimli geçtiğini söyledi. Yıldoğan, “Birçok etkinlik ve aktivitenin gerçekleştirildiği çok güzel bir eğitim hareketliliği oldu. İspanya’daki ortaklarımızın ekibimize candan davranmalarından dolayı ayrıca teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.  (iha)

   

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!


  HABERCİ GAZETESİ
 

  HABER ARAMA
 
  

  HABERCİ SPOR
 


  BİK İLANLAR
 


  SOSYAL MEDYA
 

 
 

 
sanalbasin.com üyesidir

 
         
ANASAYFA HABER ARŞİVİ KÜNYE İLETİŞİM GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
mersinhaberci.com © Copyright 2016-2019 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA