MEZンTLン誰ンN FンLンZLERンNE GヨNワLLワ DESTEK


 

Haber Merkezi

Mezitli Belediyesi’nin hayata geçirdii ve kz çocuklarnn okumasna destek olmak amacyla balatlan Mezitli’nin Filizleri Projesi’ne Viranehir Gönüllü Evi sorumlusu Leyla Ercan da katld.

Mezitli Belediye Bakan Neet Tarhan, Mezitli’nin Filizleri ailesine katlarak 4 örenci okutan Leyla Ercan'a teekkür ederek, Gönüllü Evinin duvarna tabela çakt. Belediye Meclis Üyeleri Ahmet Çakr ve Nilgün Aç’nn da katld törende örencilerin sevgi gösterileriyle karlanan Bakan Tarhan kitap datt.

Mezitli halknn belediye tarafndan yaplan projelere her zaman sahip çktna ve destek verdiine vurgu yapan Bakan Tarhan ise “Mezitli halknn hayrsever olduunu her zaman söylüyoruz. Aevimizi de sosyal gereksinimlerde de her zaman yanmzda yer alyorlar. Bu destekler, ne denli hayrsever olduklarn tesciller niteliktedir. Biz her yl devlet üniversitesini kazanan ve Mezitli’de oturan herkese sembolikte olsa bir eitim yardmnda bulunuyoruz. Bunun elbette yetmeyeceini biliyoruz ve vatandalarmzdan maddi durumu iyi olmayan örencilere destek olmalarn istiyoruz. Biz kesinlikle aralarnda ki alverie karmyoruz. Ne kadar burs vereceklerini ve burs verecekleri örenciye yardmseverlerimiz kendileri karar veriyor. En büyük hizmet eitime yaplan hizmettir” eklinde konutu.

Göreve geldii günden bu yana gönüllülük olgusuna büyük önem verdiine vurgu yapan Tarhan, “Belediyemiz en büyük gücü halktan almaktadr. Kz çocuklarmzn okumasna yardmc oluyorlar. Onlarn bu çalmas herkese örnek olmaldr. Birçok çalmamzda yanmzda olan vatandalarmz Mezitli’nin Filizleri ailesine katlarak çok kutsal ve önemli bir görevi yerine getirdiler. Bu baary gösteren i yerleri, siteler ve apartmanlara teekkür tabelas veriyoruz. Bu duyarll göstererek tam 4 kz çocuumuzun da okumasna frsat salayan Leyla Ercan ve Gönüllü Evi sakinlerine gönülden teekkürlerimiz sunuyorum” diye konutu.

   
Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yaplan yorumlarda IP Bilgileriniz kayt altna alnmaktadr..!

  HABERCン GAZETESン
 

  HABER ARAMA
 
  

  HABERCン SPOR
 


  BンK ンLANLAR
 


  SOSYAL MEDYA
 

  NヨBETヌン ECZANELER
 
 

 
sanalbasin.com yesidir

 
         
ANASAYFA HABER AR゙ンVン KワNYE ンLETン゙ンM GンZLンLンK ンLKELERン

 
Siteden yararlanrken gizlilik ilkelerini okumanz tavsiye ederiz.
mersinhaberci.com ゥ Copyright 2016-2020 Tm haklar sakldr. ンzinsiz ve kaynak gsterilemeden yaynlanamaz, kopyalanamaz, kullanlamaz.

URA MEDYA