TARSUSLU AVUKATLAR PLAKET ALDI


 

Tarsus’ta meslekte 25, 30, 35, 40 ve 50 yılını dolduran avukatlara plaket verildi.

Haber Merkezi

 

Mersin Barosu Başkanı Bilgin Yeşilboğaz, yönetim kurulu üyesi ve Tarsus ilçe temsilcisi Cihan Öktem ile birlikte, 5 Nisan Avukatlar Haftası münasebetiyle Tarsus Baro Odasını ziyaret ederek, meslekte 25, 30, 35, 40 ve 50. yılını dolduran avukatlarımıza onur plaketi takdim etti.

Baro odasını ziyaret eden Tarsus Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Murat Tiryaki ve Tarsus Adalet Komisyonu Başkanı Engin Koç da,  adaletin sağlıklı bir şekilde işlemesi için Mersin Barosu ile her daim birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmeye önem verdiklerini ifade ederek, Başkan Yeşilboğaz ve tüm avukatların 5 Nisan Avukatlar Günü’nü kutlayıp plaket törenine katıldı.

Baro Başkanı Bilgin Yeşilboğaz konuşmasında, savunma mesleğini adaletten ve hukukun üstünlüğü ilkesinden taviz vermeden, bıkmadan, pes etmeden uzun yıllar icra eden, kişi hak ve özgürlüklerinin koruyucusu olan meslektaşlarımıza plaket vermenin onurunu yaşıyorum. Meslektaşlarımıza nice uzun meslek yaşamı diliyorum” dedi.

Daha sonra meslekte 25. yılını dolduran Av. Yusuf Işın, Av. Sertaç Hayta, Av. Abdurrahman Erol, Av. Bedriye Gül Özen, Av. Zübeyde Nüket Benli, Av. Ayşe Bostancı, Av. Servet Çopur ve Av. Atilla Ayar’a, meslekte 30. yılını dolduran Av. Mehmet Eyüp Benli ve Av. Hüseyin Özbaş’a, meslekte 35. yılını dolduran Av. Güner Ziylan’a, meslekte 40. yılını dolduran Av. Kazım Çataklı, Av. Ş. Esin Özkul, Av. İhsan Çalıcı’ya, meslekte 50. yılını dolduran Av. Ahmet Kemal Yurtsever ve Av. Necdet Aşkın’a plaketleri takdim edildi. Törenin ardından hep birlikte Avukatlar Haftası anısına pasta kesimi yapıldı.

   


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!  HABERCİ GAZETESİ
 

  HABER ARAMA
 
  

  HABERCİ SPOR
 


  BİK İLANLAR
 


  SOSYAL MEDYA
 
  NÖBETÇİ ECZANELER
 
 

 
sanalbasin.com üyesidir

 
         
ANASAYFA HABER ARŞİVİ KÜNYE İLETİŞİM GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
mersinhaberci.com © Copyright 2016-2021 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA