CHP’DEN MHP’YE TEPKİ


 

MHP’li Tufan Nenni’nin Akdeniz Belediye Meclisinde CHP’lileri “Atatürk’ün askerleri olarak çıktığınız yolu Abdullah Öcalan’ın hevalleri olarak bitirdiniz” sözlerine CHP’den tepki geldi.

GİZEM EKİCİ

 

CHP Akdeniz İlçe Başkanı Semih Palamut, Akdeniz Belediye Meclisinde “Atatürk’ün askerleri olarak çıktığınız yolu Abdullah Öcalan’ın hevalleri olarak bitirdiniz” şeklinde sözler sarfeden MHP’li Meclis Üyesi Tufan Nenni’ye tepki gösterdi.

Akdeniz İlçe Başkanlığı’nda basın toplantısı düzenleyen Palamut, “Bütün siyasi varlığını sarayla işbirliğine bağlamış, saraydan çok saraycı bir zihniyetin, AKP’yi savunmak için ne hallere düşebildiğini Akdeniz Belediyesi meclis toplantısında bir kez daha gördük” dedi.

Akdeniz Belediye Başkanı AKP’li Mustafa Gültak’ın belediye kadro ve imkânlarını akrabalarına, yandaşlarına dağıtmayı kendine hak görmesini itiraf etmesine gösterilen haklı tepkilerin herkesten çok MHP’li belediye meclis üyesi Tufan Nenni’nin zoruna gittiğini ifade eden Palamut şunları söyledi: “Nenni’nin çamur at izi kalır düşüncesiyle CHP aleyhinde söylediği yalan ve iftiralar kendi zavallılığının itirafından başka bir şey değildir. Bir zamanlar Atatürk ve Cumhuriyet düşmanı, hırsız olarak gördükleriyle neden bugün kol kola olmak mecburiyeti içinde kaldıklarının hesabını halka ve eski dava arkadaşlarına veremeyenlerin, partimize Atatürk üzerinden söz söylemeye hakları da, hadleri de yoktur. Cumhuriyet’i ve değerlerini onurlu, ilkeli, tutarlı bir biçimde savunamayanlar Atatürk’ün adını ağızlarına almasınlar. Çoktan kaybettikleri siyasi itibarlarını ne deseler, ne yapsalar geri kazanamazlar.”

   

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!  HABERCİ GAZETESİ
   HABER ARAMA
 
  

  HABERCİ SPOR
 


  BİK İLANLAR
 


  SOSYAL MEDYA
 
  NÖBETÇİ ECZANELER
 
 

 
sanalbasin.com üyesidir

 
         
ANASAYFA HABER ARŞİVİ KÜNYE İLETİŞİM GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
mersinhaberci.com © Copyright 2016-2021 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA